Spojení do centra

Do centra Prahy se můžete dostat čtyřmi různými způsoby:

Autobus-Metro (35-40 min): nejčastější varianta. Nejprve pěšky asi  200 m na zastávku autobusu ve vesnici. Pak autobusem 174 do stanice LUKA. Na stanici LUKA přestupte na metro B (žlutá barva) a pokračujte do centra (stanice MUSTEK, NAMESTI REPUBLIKY).

Auto - Metro (35 min): Asi nejrychlejší možnost. Při parkování ale dávejte přednost hlídaným parkovištím - Park and Ride Zličín. Nejbližší stanice metra jsou ZLIČÍN nebo STODŮLKY (asi 5 min.).

Pěšky - Metro (50 min):
 Varianta vhodná pro všechny, nijak fyzicky náročná. Na stanici metra ZLIČÍN nebo STODŮLKY to je pěšky asi 20 minut.

Auto neboTaxi (20-40 min): V závislosti na hustotě provozu vám cesta zabere 20 až 45 minut. Počítejte s tím že v centru nemusí být jednoduché najít místo na parkování.

Po půlnoci: Poslední metro z centra jede kolem půlnoci, poslední autobus ze stanice LUKA ve 23:36. Později je možné jet nočním autobusem ze stanice ANDĚL. (Tramvaje č. 52, 54, 58). Ze stanice ANDĚL jeďte nočním autobusem č. 508 na konečnou STODŮLKY. Ze Stodůlek můžete buď pěšky (asi 30 minut) až do kempu nebo využijte TAXI služeb. Je to výrazně levnější než z centra.

1) Praha Hlavní nádraží - Drusus: Nejdříve jeďte metrem C (červená) z HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ do stanice FLORENC. Na Florenci přestupte na trasu metra B (žlutá) a pokračujte do stanice LUKA. Z Luk jeďte autobusem č. 174 na konečnou TŘEBONICE. Kemp uvidíte z autobusu těsně před tím než vjedete do vesnice. Celá cesta by neměla trvat déle než hodinu. Zastávka autobusu je přibližně 200 metrů od brány kempu.

2) Letiště Václava Havla - Drusus:
 Nejprve jeďte autobusem č. 100 (zastávka přímo před budovou letiště) do stanice ZLIČÍN. Ze ZLIČÍNA můžete jít pěšky přibližně 20 minut. Nebo jeďte metrem B do stanice LUKA a z LUK autobusem 174 do TŘEBONIC.

(Když ukážete myší na ikonky na mapě zobrazí se vám podrobné informace. Mapu můžete také zvětšovat nebo posouvat podle potřeby)